Ödeme Seçenekleri

Sizlerin alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

1-Kredi kartı ile Tek Çekim

Alışverişlerinizi Mastercart ve Visa kredi kartlarınızdan Rapid SSL güvenlik sertifikası ile güven içinde yapabilirsiniz. Kredi kart işlemleri sanal post üzerinden bankalar ile entegreli ve 256 bit SSL üzerinden yapılmaktadır

Kredi kartı ile yapacağınız alış verişlerde her hangi bir komisyon ücreti almıyoruz.

2-Kredi kartı ile Taksitli Ödeme

Tüm Kartlara indirimli fiyata 9 taksit yapıyoruz.

3-Banka havalesi,eft veya Posta çekli hesabına ödeme

Alışverişlerinizin ödemelerini sadece kredi kartı ile değil sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan banka hesap numaralarına eft ve havale ile yapabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun herhangi bir PTT şubesine giderek sipariş sonrasında size gönderilen e mail içerisinde bulunan Posta Çeki hesap numarasına ödeme yapabilirsiniz

Havale / Eft ve posta çeki ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerinizde sipariş tarihinde itibaren 2 iş günü içerisinde hesabımıza ödemler geçmemesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

Yapmış olduğunuz alışverişin sonuçları üye olurken kullandığınız e-mail adresinize ayrıntıları gösteren bir form olarak gönderilecektir. Burada alışverişinizi miktarı, tutarı, ödeme şekli ve teslim adresini göreceksiniz.

ÖNEMLİ !!!

Havale veya Eft yaparken alıcı ismine “Dockers Mobilya” değil Firma ünvanımız olan “BEYLER EV EŞYALARI SAN VE TİCARET LTD. ŞTİ” yazmanız gerektiğine dikkat etmenizi rica ediyoruz.

HESAP NUMARALARIMIZ

Kuveyt Türk Katılım Bankası

ALICI : BEYLER EV EŞYALARI SAN VE TİCARET LTD. ŞTİ

İBAN: TR81 0020 5000 0945 9991 0000 01

MAMAK ANKARA ŞUBESİ ŞUBE KODU:287

HESAP NUMARASI: 945 999 101

———————————————-

Ödemenizi tamamladıktan sonra ÖDEME BİLDİRİMİ sayfasından bize bildirim göndermeyi unutmayın.